Hakkımızda

Para Kovanı Hakkında Merak Ettikleriniz

1 - Oyunun Amacı Nedir?

Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

Platformumuz Kesinlikle sizden para talep etmez.

Yatırımsız kazanç elde edebileceğiniz bir platformdur.

 

2 - Oyun Nasıl Oynanır?

Oyuna başladığınız anda oyun size bir adet arı ve 1000 puan verir. Arınız aylık yaşam sağlık ömrü Ay 30 gün ise 180 saat Ay 31 gün ise 186 saattir. Arınıza yem verdiğiniz sürece arınızın canı azalmaz ve yemin seviyesine göre bal-polen-arı sütü üretir. Günlük 6 saat arınızı ac birakirsaniz ay sonuna cok rahat yetisirsiniz. Yani gece 12:00 da besleyip yatarsanız gece saat 03:00 da aç kalacağı için sabah 9 a kadar beslemez iseniz 6 saat aç kalmış olur bir günde, sizde günlük 9 saat uyku uyuyabilmiş olursunuz.

***Dikkat!***
Arı ölürse ne olur?
Arınız ölürse, değerlendirmediğiniz puanlarınız ve o ay sisteme kazanç elde etmek için gönderdiğiniz tüm puanlar silinir. Arınızı tekrar canlandırıp oyuna dönebilirsiniz.

Arınız ölürse leveliniz, yükselttiğiniz ürünler ve depodaki yemleriniz silinmez. Bunlar hiçbir şekilde etkilenmez.

Nasıl bal-polen-arı sütü üretebilirim?
Polen üretebilmeniz için yemin ikinci seviye olması gerekir, Arı sütü üretebilmek için de üçüncü seviye ürüne ihtiyacınız var. Yani birinci seviye bir yem ile sadece bal, ikinci seviye bir yem ile hem bal hem polen ve üçüncü seviye bir yem ile hem bal hem polen hem de arı sütü üretmiş olursunuz.

Bal, polen ve arı sütlerinin puan kazanç değerleri nelerdir?
ürettiğiniz ürünleri satarken;

  • Mevcut balınız 100 ile
  • Mevcut poleniniz 150 ile
  • Mevcut arı sütünüz ise 200 ile çarpılır.

Oyun Ne Zaman Sıfırlanır?
Oyun her ayın son günü gece 23:59:59 da sıfırlanır. Oyun sıfırlandığında arınız ölür. 
Leveliniz, yükselttiğiniz ürünler ve depodaki yemleriniz silinmez, değerlendirmediğiniz puanlarınız, ürettiğiniz besinler silinir